Hakkımızda - Libem

Libem Eğitim Grubu olarak kendimize hedef belirlediğimiz ve hiçbir şekilde taviz vermediğimiz kalitemiz, hem ülkemizde hem de yurt dışında takdir görmekte ve gerek yurt içi gerekse yurt dışında çok önemli kurumlarla işbirliği yapmamıza olanak sağlamaktadır. Kuruluş aşamamızdan itibaren ülkemizde eğitim kurumu anlayışına farklı bir ivme kazandıran kurumumuz sadece KKTC’de değil tüm Kıbrıs adasında yurt dışındaki eğitim kurumlarının tek çatı altında en çok çalışmayı tercih ettikleri eğitim kurumu olmamızı sağlamıştır.

Kuruluş aşamamızdan itibaren eğitimde kaliteli eğitim anlayışını kendisine ilke edinen kurumumuz yirmi yıla varan birikim ve tecrübemizle KKTC de her kesime eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Yıllar içerisinde kazanış olduğumuz tecrübe ve birikimimiz ile ülkemizde binlerce öğrencimize istemiş olduğu dallarda eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlanmıştır.

Hizmetlerimiz arasında ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik okul sonrası destek kursları, yurt dışında okumak isteyen öğrencilerimize danışmanlık ve yazışma hizmetleri, yetişkin öğrencilerimize yönelik İngilizce ve bilgisayar kursları, yurt dışında lisan eğitime katılmak isteyen her yaştan öğrencimize yönelik dil okulları bulunmaktadır.

Kuruluş aşamasından itibaren ülkemize eğitim alanında kazandırmış olduğumuz sertifika programları ve resmi temsiliyetler ile birçok öğrencimize uluslararası eğitim vermiş ve yurtdışından sertifika kazanma şansını elde etmelerine olanak sağlanmıştır.
Dünya’nın birçok farklı ülkesinden yüzlerce eğitim kurumu ile resmi anlaşması bulunan kurumumuz eğitimini yurt dışında sürdürmek isteyen öğrencilerimize okul ve yurt yazışmalarını yaparken burs başvurularını da başarı ile tamamlamaktadır.

Kurulduğumuz günden itibaren ülkemiz eğitimine farklı bir anlayış getiren ve öğrencilerini dünya standartları ile tanıştıran kurumumuz ilkelerinden vaz geçmeyerek ve her yıl eğitim alanında yatırımlarına devam ederek yoluna devam etmektedir.

Libem güncellemeleri mailinize gelsin
© RMG- 2021
Translate »